Jesteś tutaj: O mnie

O mnie

Jestem fizjoterapeutom od ponad 10 lat. W tym czasie fizjoterapia stała się dla mnie nie tylko pracą zawodową ale również wielką pasją którą z przyjemnością rozwijam i doskonale. W swojej pracy zawodowej korzystam z różnych narzędzi terapeutycznych, zdobywając wiedzę na różnych kursach i szkoleniach uznawanych i sprawdzonych na całym świecie.

W swojej dotychczasowej pracy miałem okazje pracować w wielu dziedzinach fizjoterapii. Doświadczenie zdobywałem pracując zarówno w ośrodkach zdrowia, oddziałach szpitalnych oraz klubach sportowych.

Rozpoczynając leczenie, wspólnie z Pacjentem wyznaczamy cele leczenia. Za każdym razem staram się przekazać Pacjentowi wiedzę na temat jego problemu i możliwości terapeutycznych tak aby zrozumiał istotę swoich dolegliwości i aktywnie uczestniczył w procesie rekonwalescencji. Jestem mocno przekonany że tylko kiedy terapeuta razem z Pacjentem zaczną ze sobą współpracować i tworzyć zespół mogą osiągnąć zamierzony cel czyli powrót do pełnej sprawności.

 

 

Z wielką przyjemnością mogę poinformować również iż od roku 2017 stałem się członkiem zespołu edukacyjnego terapii NAP, aby w przyszłości móc dzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodszymi kolegami z branży rehabilitacyjnej.

http://www.renatahorst.de/kurse.php?q=nap#nap-lehrteam

Oto lista szkoleń, kursów i warsztatów na których miałem przyjemność poszerzać wiedzę z zakresu fizjoterapii:

KIF
FM2018
NAP ASYSTA
CO W UCHU?
SPRZET ORTO
KLASYCZNY
SEGMETARNY
PUNKTOWY

Opinie moich Pacjentów

"Dla mnie jest to najwyższy poziom specjalisty w zakresie rehabilitacji narządu ruchu"

Paweł T.

"Z całego serca Polecam! Najlepszy, jedyny w swoim rodzaju. Człowiek złoto."

Pani Karina

 Gorąco polecam Damiana!  Jest bardzo profesjonalnym, doświadczonym terapeutą,który  swój zawód traktuje bardzo poważnie i dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze!

Pani Beata