Jesteś tutaj: Opinie

Opinie moich Pacjentów

Do Damiana trafiłam w czerwcu po rekonstrukcji acl.Z pasją i zaangażowaniem dążył do tego aby moje kolano było w pełni sprawne.Stworzyliśmy super duet,a to dlatego,że Damian jest profesjonalistą w tym co robi.To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu z sercem na dłoni!Ufam mu bezgranicznie.Dzięki Jego ciężkiej pracy i motywacji do tego abym pracowała nad sobą dzisiaj mogę jeździć na nartach
Oprócz tego,że jest świetnym fizjoterapeutą,to jest też świetnym człowiekiem.
Wszystkim będę rekomendować i polecać Damiana!

Anna S.  

 

 

 

Do Damiana trafiłam około 3 lata temu mając problem z lędźwiowym odcinku kręgosłupa.Jako osoba mająca wtedy 27 lat nie do końca wiedziałam jak zabrać się za swoje leczenie.Po wielu wizytach u różnych lekarzy czułam sie zniechęcona do walki z tym bólem,który promieniował do nogi i powodował,iż zwykłe codzienne czynności były trudne do wykonania. Zaczęłam sie do bólu przyzwyczajać i nie chciałam z żadnych zabiegów wiecej korzystac .Damian to osoba,której nie jest obojętne czy jego pacjent czuje się lepiej po wizytach u niego.Sam zainteresował sie tym czy czuje sie lepiej.Konsekwentnie pracował aby przywrócić mnie do "normalnego " życia. Jest to terapeuta który pozwolił uwierzyć,i spróbować jeszcze raz.

Po kolejnej pracy czuję sie znacznie lepiej oraz wiem co mogę robić sama,żeby utrzymywać ten stan rzeczy! Gorąco polecam Damiana!Jest bardzo profesjonalnym,doświadczonym terapeutą,który swój zawód traktuje bardzo poważnie i dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze!

Beata G. 

 

 "Z całego serca Polecam! Najlepszy, jedyny w swoim rodzaju. Człowiek złoto."

Karina

 

"To specjalista w każdym calu. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody i robi to z pasją"

Pani Ewa

 "Fachowe podejście do pacjenta. Szczegółowa analiza badań, konkretne odpowiedzi na pytania pacjenta, wspólna analiza z pacjentem podjęcia różnych form leczenia, bardzo dobra komunikatywność, konkretne zalecenia. Dla mnie jest to najwyższy poziom specjalisty w zakresie rehabilitacji narządu ruchu"

Pan Paweł 

"Jest to terapeuta który pozwolił uwierzyć,i spróbować jeszcze raz.Po kolejnej pracy czuję sie znacznie lepiej oraz wiem co mogę robić sama,żeby utrzymywać ten stan rzeczy! Gorąco polecam Damiana!Jest bardzo profesjonalnym,doświadczonym terapeutą,który swój zawód traktuje bardzo poważnie i dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze!"

Pani Beata

 "Bardzo polecam Pana Damiana. Po rehabilitacjach u niego, w koncu odczuwam lekkość chodzenia. Ponadto to przesympatyczny czlowiek, z podejsciem do ludzi i z ogromna wiedza."

Pani Barbara

"W 1000% zgadzam się z wszystkimi wyrażonymi tutaj opiniami.   Specjalista godny polecenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i sumiennie."

Pan Stasek

"Unikałam lekarzy i innych zawodów medycznych jak ognia przez całe życie. Niestety to życie mnie ostatecznie zmusiło do zmiany stanowiska w tej kwestii. Po wielu wizytach u lekarzy zwątpiłam że można jeszcze spotkać kogoś kto ten zawód wykonuje z powołania. I oto trafiłam na Pana Damiana. Człowiek który swoją postawą wobec pacjenta pomaga nie tylko w jego problemach związanych z objawami choroby ale także dodaje sił w dalszej z nią walce. Uparty, cierpliwy z ogromną wiedzą. Z wielką przyjemnością piszę ten komentarz. Polecam Pana Damiana każdemu kto szuka dobrego specjalisty rehabilitanta."

Pani Anna

"Samo przebywanie z panem było chwilą kojącą dla mnie, jest Pan bardzo odpowiedzialny, swoją pracę pan wykonuje rzetelnie i z sercem - Pana zainteresowanie by pomóc pacjentowi jest rzetelne a wręcz genialne. Jedno ten chłopak wie co robi i kocha to co robi jego praca z pacjentem jest sumienna i musi dużo wysiłku włożyć by postawić pacjenta i udaje mu się to w bardzo szybkim czasie, bardzo mi brakuje pana ćwiczeń i oddania. Życzyłabym każdemu takiego rehabilitanta, Pan nie zbywa Pacjenta, jest Pan na odpowiednim stanowisku, bardzo żałuje że dalej nie zajmuje się Pan moją osobą.  A Pan panie Damianie robił wszystko by postawić mnie na nogi i udało się to Panu."

 Pani Zdzisława

Bardzo dziękuję Fizjoterapeucie Damianowi Starzykowi za pomoc w zwalczeniu bólu, który towarzyszył mi od dłuższego czasu. Po fachowo przeprowadzonej rehabilitacji pozbyłam się bólu stopy i kostki.Podczas rehabilitacji u P. Damiana czuję się, że jest to przede wszystkim Jego pasja wykonywana z dużą empatią, indywidualnym i wyrozumiałym podejściem do pacjenta. 
Pan Damian ok. 4 lata temu bardzo zaangażował się w rehabilitację mojej mamy - pomoc w zmaganiu się z problemami ruchowymi, które stały się następstwem choroby nowotworowej. Jestem bardzo wdzięczna również w imieniu mojej mamy, która zawsze, bardzo ciepło wypowiadała się o Damianie. 
Polecam tego Fizjoterapeutę !

Ewa G

 

Z całego serca dziękuję fizjoterapeucie mgr Damianowi Starzykowi  Po operacji biodra i związanych z tym powikłań, łącznie z zakrzepicą, brat (lekarz), którego Pan Damian wyprowadził z rwy kulszowej postanowił załatwić dla mnie rehabilitację domową. Uczciwie mówiąc nie wierzyłam że coś mi pomoże. Ku mojemu zaskoczeniu dzięki wytężonej pracy Pana Damiana mogę samodzielnie chodzić.

Dlatego serdecznie dziękuje za prawdziwa chęć przyniesienia ulgi w cierpieniu za jeszcze bardziej za serce i empatię.

Gorąco życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w tej pięknej, choć uważam bardzo trudnej i odpowiedzialnej pracy.

 

 

 

Maria T.

 Damian to bardzo dobry specjalista, śmiało można go polecić zna się na swoim fachu i jest empatycznym człowiekiem. Co najważniejsze pomógł mi stanąć na obie nogi po kontuzji kolan, minęło już sporo czasu, a ja od wizyty w rebalance nie odczuwam już żadnego problemu z kolanem. POLECAM!

Dawid Juszczak

 Wizyty przebiegły w miłej i towarzyskiej atmosferze. Doskonały kontakt z pacjentem, drobiazgowy wywiad, szczegółowe wyjaśnienia. Pan Damian jest kompetentnym specjalistą, pomógł mi w problemie z kręgosłupem. Jak najbardziej polecam!

Rafał Wielosz

 

   
 Więcej opinii o mojej pacy znajduje się na portalu znanylekarz.pl/damian-starzyk